|
02-06-2023, piatek |
sortuj wg.
nazwy  |
 |
XII edycja Krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego CRACOVIA CANTANS |
miejsce: |
Kościół Św. Katarzyny
Kościół Piotra i Pawła
Filharmonia Krakowska |
02-06-2023 - 04-06-2023 |
02.06.2023 godz. 19.00 w kościele Św. Katarzyny
03.06.2023 godz. 21.15 w kościele Piotra i Pawła
04.06.2023 godz. 16.00 Filharmonia Krakowska |
BEZPŁATNE
|
DLA DZIECI FESTIWAL |
|
dla dzieci w wieku 7-12 lat |
dla dzieci powyżej 12 lat |
|
|
|
|
Cracovia Cantans 2023
XII edycja Krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego CRACOVIA CANTANS odbędzie się w dniach 2-4.06.2023
Weźmie w niej udział 14 chórów z Polski, Bułgarii, Słowacji, Niemiec i Litwy.
Dla publiczności zorganizowano koncerty dodatkowe (wstęp wolny):
Piątek 02.06.2023 godz. 19.00 w kościele Św. Katarzyny, ul. Augustiańska 7 (wejście od ul. Skałecznej)
Sobota 03.06.2023 godz. 21.15 w koś(...) ... więcej » |
|
 |
 |
Teatr Muzyczny 15/12 - nowe zajęcia teatralne w MDK "Dom Harcerza". |
miejsce: |
MDK Dom Harcerza, ul. Reymonta 18 |
02-06-2023 - 30-06-2023 |
|
|
 |
|
|
dla dzieci powyżej 12 lat |
|
|
|
|
Marzysz o karierze w świetle reflektorów? Chcesz zostać aktorem, rozwijać swój talent wokalny, doskonalić warsztat pod okiem profesjonalisty? Przyjdź do nas na zajęcia, a my zajmiemy się resztą!
W NOWYM ROKU SZKOLNYM zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 15 lat na wyprawę na niezapomnianą przygodę w świecie teatru! Nasz teatr to miejsce pełne kreatywności, pomysłów i realizacji nowatorskich projektów.
U nas popracujesz nad d(...) ... więcej » |
|
 |
 |
Pięścią czy mieczem – choreografia scen walki w filmach |
miejsce: |
Instytut Konfucjusza w Krakowie, ul. Oleandry 2A sala 3.04. |
02-06-2023 - |
18:00 |
BEZPŁATNE
|
 |
|
|
|
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych |
|
|
|
Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza na wykład dr Ewy Wiśniewskiej pt. „Pięścią czy mieczem – choreografia scen walki w wybranych produkcjach filmowych”.
Prelekcja połączona z pokazem filmów odbędzie się w piątek 2 czerwca o godz. 18:00 w sali 3.04 w siedzibie Instytutu Konfucjusza w Krakowie.
Głównym celem wykładu będzie omówienie filmowych bohaterów posługującymi się umiejętnościami konkretnych s(...) ... więcej » |
|
 |
 |
II Krakowskie Forum Sztuki Dziecka IhahaArt – Z tego się nie wyrasta |
miejsce: |
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Wietora 15, 31-067 Kraków |
02-06-2023 - 04-06-2023 |
|
BEZPŁATNE
|
DLA DZIECI FESTIWAL |
|
dla dzieci w wieku 7-12 lat |
dla dzieci powyżej 12 lat |
|
|
|
|
Stowarzyszenie EKSIT, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie oraz Miasto Kraków zapraszają do udziału w drugiej edycji wielopoziomowego projektu artystycznego skierowanego do najmłodszego twórcy i odbiorcy kultury – dziecka. To kompleksowe wydarzenie związane z promocją sztuki dziecka, przestrzeń dla kreatywnego rozwoju dzieci, rodzin oraz instruktorów artystycznych.
Forum jest przeglądem zakwalifikowanych przez komis(...) ... więcej » |
|
 |
 |
Galeria Bronowice: Spektakl i warsztaty dla dzieci z Fundacją „Mimo Wszystko” |
miejsce: |
Galeria Bronowice |
02-06-2023 - 03-06-2023 |
|
BEZPŁATNE
|
DLA DZIECI |
|
Początek czerwca w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem wydarzeń poświęconych najmłodszym. Przedstawienie Teatru „Radwanek”, warsztaty edukacyjne o niepełnosprawnościach, wielkie kolorowanie, wystawa książek czy malowanie twarzy to niektóre z atrakcji z okazji Dnia Dziecka, które zaplanowano 2 i 3 czerwca w centrum handlowym.
Już w najbliższy piątek i sobotę w Galerii Bronowice pojawią się wolontariusze oraz podopieczn(...) ... więcej » |
|
 |
 |
Cyrk Korona - Sensacyjny Nowy Program 2023! |
miejsce: |
Nowa Huta
Al. 3 Maja - "Cichy Kącik" |
02-06-2023 - |
1.06 - czwartek - godz.: 18:00
2.06 - piątek - godz.: 18:00 |
|
 |
|
|
|
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych |
|
|
|
Zachęcamy serdecznie do wspólnego świętowania Dnia Dziecka wraz z Cyrkiem Korona!
Już 1 i 2 czerwca (czwartek i piątek) zapraszamy na Sensacyjny Nowy Program 2023 dla całej rodziny. Najnowsze widowisko Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubio(...) ... więcej » |
|
 |
 |
Cyrk Korona - Sensacyjny Nowy Program 2023 |
miejsce: |
Kraków
Nowa Huta
Targowisko Tomex ul. Bieńczycka
|
02-06-2023 - |
1.06 - czwartek
godz.: 18:00
2.06 - piątek
godz.: 18:00 |
|
 |
|
|
|
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych |
|
|
|
Zachęcamy serdecznie do wspólnego świętowania Dnia Dziecka wraz z Cyrkiem Korona!
Już 1 i 2 czerwca (czwartek i piątek) zapraszamy na Sensacyjny Nowy Program 2023 dla całej rodziny. Najnowsze widowisko Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubio(...) ... więcej » |
|
 |
|
lipiec, 2025
|
Pn |
Wt |
Sr |
Cz |
Pt |
So |
N |
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
|
|
|
|
|
 |
lipiec |
2025 |
 |
|
|
|
|
|
OSTATNIO DODANE: |
|
 |
Wystawa malarstwa Joanny Chrobak, Michała Świdra i Michela Henricot i rzeźby Tomasza Misztala |
miejsce: |
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie,
Rynek Główny 25 |
17-07-2025 - 03-08-2025 |
BEZPŁATNE  |
|
12-18, wtorek - niedziela |
Jan K Kapera i JKK Fine Arts zapraszają serdecznie na wystawę malarstwa - Joanny Chrobak, Michela Henricota, Michała Świdra oraz rzeźby - Tomasza Misztala. Wernisaż w czwartek 17ego lipca, 5-7. Wystawa 17 lipca - 3 sierpnia, Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków
Zwiedzanie bezpłatne
Wtorek - Niedziela 12-18tej
Kontakt:
E-mail: jkkgallery@yahoo.com
www.polishmodernart.wordpress.com
www.jkkfinearts.com
(...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
 |
Uroczystości odpustowe ku czci św. Rocha z obrzędem błogosławieństwa zwierząt w Mikstacie |
miejsce: |
Diecezjalne Sanktuarium św. Rocha w Mikstacie |
15-08-2025 - 16-08-2025 |
BEZPŁATNE  |
|
|
|
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych |
|
|
|
15 sierpnia 18.00 do 16 sierpnia godz. 19.00
|
Uroczystości odpustowe połączone z obrzędem błogosławieństwa zwierząt odbywają się w Mikstacie nieprzerwanie od ponad trzystu lat i związane są z drewnianym kościołem znajdującym się na Wzgórzu Cmentarnym nazywanym także Wzgórzem Świętego Rocha. Jak wierzą od pokoleń Mikstaczanie i tę wiarę w sposób skuteczny przekazują z pokolenia na pokolenie uroczystość stanowi wotum dziękczynne za uratowanie mieszkańców p (...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
 |
NADAJ MOC GŁOSOWI - szkolenie od podstaw |
miejsce: |
Kraków, ul. Długa 82 |
23-08-2025 - 24-08-2025 |
  |
|
10:00 - 17:00 |
"Świetna okazja do sprawdzenia siebie. Przełamanie strachu i stresu przed wystąpieniem publicznym. Polecam wszystkim, którzy boją się mówić i myślą, że mają brzydką barwę głosu. Okaże się, jak bardzo się mylą. Kasia Hnat to pozytywna, ciągle uśmiechająca się osoba, świetnie przygotowana merytorycznie." - opinia Magdy, naszej uczestniczki
Naucz się mówić odważnie, wyraźnie i z większym entuzjazmem! Nadaj moc swojem (...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
 |
Letnie półkolonie w Cogiteonie |
miejsce: |
ul. Stefana Steca 1,
31-866 Kraków |
07-07-2027 - 22-08-2025 |
DLA DZIECI |
|
7,30-16,30 |
Letnie półkolonie w Cogiteonie
Nauka, przygoda i dobra zabawa?
Pewnie! A to wszystko w jednym miejscu!
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza dzieci na wakacyjne półkolonie, które łączą edukację z fascynującymi odkryciami i kreatywnym spędzaniem czasu.
Każdy turnus to 5 dni wyjątkowych zajęć tematycznych, prowadzonych przez doświadczonych edukatorów i specjalistów.
W ofercie znajdują się trzy tematyczne turnusy, (...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
 |
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Budownictwo-Infrastruktura-Górnictwo |
miejsce: |
Kraków, Kampus Politechniki Krakowskiej |
23-10-2025 - 24-10-2025 |
  |
|
|
Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 7 już edycja naszej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Budownictwo- Infrastruktura- Górnictwo.
Organizowana przez Katedrę Geotechniki i Wytrzymałości Materiałów oraz Katedrę Mechaniki Budowli i Materiałów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej konferencja odbędzie się 23-24 października 2025r w Krakowie na terenie Politechniki Krakowskiej.
Tematem przewodnim konf (...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
 |
Spektakl Flamenco "Jardines del Alma" w Ogrodzie Łobzów |
miejsce: |
Ogród Łobzów, ul. Przeskok 16, 30-077 Kraków |
19-09-2025 - |
  |
|
19:00 |
🎶 Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór pełen pasji, ognia i emocji – Jardines del Alma, spektakl flamenco, który przeniesie nas w magiczny świat andaluzyjskich rytmów, tańca i nastrojowej muzyki. 🌺🍷
W trzy wrześniowe wieczory – 19 (piątek), 20 (sobota), 21 (niedziela) – Ogród Łobzów przemieni się w scenę pełną barw i emocji. 🎶
🌺 Choć spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00, już od 18:00 serdeczni (...) |
... artykuł » |
 |
|
|
|
|
|