POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online
 
 
18-01-2022     - 31-01-2022  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Gdzie na wyprzedaże w Krakowie? Sprawdź, które sklepy mają najlepsze przeceny
ZAPRASZA
Centrum Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2
31-870 Kraków
Tel. 12 297 30 12
https://www.nowe-czyzyny.pl/
miejsce:
Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2, Kraków
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
» Wydarzenia inne
Wyprzedaże w pełni, co oznacza, że krakowianie mogą już szukać okazji w wielu centrach handlowych. Atrakcyjne rabaty i dedykowane oferty podczas zakupów można znaleźć m.in. w sklepach z ubraniami czy dekoracjami do mieszkania. Gdzie upolujemy największe obniżki?

Sezonowe wyprzedaże to najgorętszy okres w ciągu roku, i to zarówno dla handlowców, jak i samych kupujących. Powód? Korzystne oferty i rekordowe rabaty, których można spodziewać się w znacznej części sklepów.

Tegoroczne wyprzedaże, tak lubiane przez konsumentów, czeka jednak sporo zmian. – W tym roku sezon zimowy nieco różni się od tych sprzed pandemii. Po pierwsze, okres wyprzedaży będzie nieco krótszy niż zazwyczaj. W wielu sklepach obniżki zamiast ponad miesiąc potrwają tydzień lub dwa, ale będą przy tym intensywniejsze. Po drugie, formuła będzie bardziej zróżnicowana, np. oprócz rosnących rabatów pojawią się także inne modele, np. akcje boundle, gdzie przy zakupie jednego produktu, drugi i każdy kolejny możemy kupić taniej – mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie.

Można także zauważyć, że zmienia się sposób robienia zakupów i podejście samych konsumentów. Zamiast wypraw do sklepów, które kończyły się wielogodzinnym shoppingiem czy długimi kolejkami przed kasami, dziś króluje model szybkich zakupów nastawionych na odwiedzenie konkretnych, ulubionych lokali.

Znaczna część kupujących decyduje się także na formułę click&collect, dzięki której upatrzone wcześniej produkty mogą zamówić online, a następnie odebrać w sklepie stacjonarnym.

– Takie rozwiązania to oszczędność czasu i znaczna wygoda dla klientów. Kluczowym kryterium podczas zakupów jest także cena, dlatego jeszcze przed wybraniem się do sklepu wielu kupujących sprawdza dostępne rabaty w gazetkach promocyjnych, na stronach internetowych, kanałach społecznościowych oraz aplikacjach konkretnych marek, a także centrów handlowych – dodaje.

W tych sklepach już trwają wyprzedaże!
W Krakowie rabaty znajdziemy już w m.in. sklepach odzieżowych, obuwniczych, z wyposażeniem wnętrz, biżuterią czy kosmetykami. Jednym z miejsc, gdzie nie zabraknie okazji, jest Centrum Handlowe Nowe Czyżyny przy ul. Medweckiego 2.

Największe obniżki cen do nawet 80% na oprawki oferuje tam optyk Vision Express, z kolei -70% na wybrany asortyment znajdziemy w hipermarkecie Carrefour, sklepach Orsay, Greenpoint, home&you, Jysk, Inglot oraz Queen.

O 40-60% proc. ceny spadły w sklepach Big Star, Quiosque, perfumerii Douglas, Yves Rocher, Diverse, Pierre Cardin, Verbrasi, Kodano Optyk, Apart, Jubiler Sezam oraz księgarni Świat Książki.

Specjalne oferty dla klientów przygotowały także marki RTV Euro AGD, Orange, Czas na Herbatę, Mydlarnia u Franciszka oraz restauracje Domino’s Pizza i kawiarnia Nakielny. Szczegóły promocji i wszystkie marki objęte wyprzedażami dostępne są na stronie internetowej krakowskiego centrum handlowego. – Każda z marek ma nieco inny model promocji przygotowanych dla klientów, a także czas obowiązywania wyprzedaży. Cześć z nich trwa do połowy stycznia, końca tego miesiąca lub też do odwołania. Dlatego jeśli zależy nam na upatrzonych wcześniej produktach, warto się spieszyć, póki zniżki w sklepach jeszcze są dostępne – informuje Anna Brzozowska.
Miejsce:
Nowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2, Kraków
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2022


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury